Vakances

AS „Ventbunkers” darbinieki ir tie, kas palīdz Sabiedrībai sasniegt izvirzītos mērķus, tādēļ darbā tiek pieņemti darbinieki ar atbilstošu profesionālo pieredzi un zināšanām. Turklāt AS „Ventbunkers” veicina darbinieku profesionālo un personīgo izaugsmi, ieguldot līdzekļus apmācībā, dažādu kursu un semināru apmeklēšanā, kā arī nodrošinot dalību nozares izstādēs un pieredzes apmaiņas braucienos.
AS „Ventbunkers” ir ievērojams tirgus spēlētājs ar ambicioziem mērķiem, un orientēts uz izaugsmi. Sabiedrība augstu vērtē darbinieku lojalitāti un apzinās, ka motivācija un profesionālisms ir tas, kas palīdz kopīgi piepildīt mērķus un turēt apņemtos solījumus.
 
AS „Ventbunkers” meklē motivētus, iniciatīvas bagātus darbiniekus, kuri vēlētos savu turpmāko karjeru attīstīt tieši šeit.
 

Šobrīd aktuālu vakanču nav.
 

Nosūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli vari mums uz e-pasta adresi. Jūsu dati nokļūs AS „Ventbunkers” datu bāzē, kurā glabāsies vienu gadu. Saskatot potenciālās sadarbības iespējas, ar Jums sazināsies personāla speciālists.

 

Atpakaļ