Atpakaļ uz arhīvu

Ventbunkers turpina aktīvi sportot

2012 - 08 - 17

AS “Ventbunkers” aktīvākie darbinieki, iesākoties vasarai izveidoja komandu ar skanīgu nosaukumu “Ventbunkers”, lai startētu pilsētas organizētajās “Trīs bumbu spēlēs”.

Šoreiz “Ventbunkers” komandu pārstāvēja: Nauris Kozlovs, Aleksejs Pozdņakovs, Marks Petrovs, Pāvels Andrijanovs, Jānis Depše, Sergejs Caunītis, Edgars Budavs. Pēc spēļu nolikuma komandas sastāvu mainīt vai papildināt spēļu laikā nebija iespējams. Komandas dalībniekiem bija jābūt prasmīgiem visās spēlēs.

Sacensībās dalībniekiem bija jāparāda savas sportiskās iemaņas trīs disciplīnās:

–          NJ minifutbolā

–          BK Ventspils strītbolā

–          TEX MEX pludmales volejbolā.

Pēc sacensību noslēguma AS “Ventbunkers” Finanšu pārvaldes direktors Nauris Kozlovs atzīst, ka sportot vienmēr ir noderīgi, īpaši labi, ja to var darīt svaigā gaisā. Viņš norāda, ka arī jūrmalā, spēlējot pludmales volejbolu diezgan ekstrēmos apstākļos, bija gana izaicinoši. Kā uzskata visi komandas dalībnieki, galvenais ir piedalīšanās  un labs noskaņojums, ko gūst pēc sportiski pavadīta vakara, darba dienas noslēgumā.

Arī turpmāk plānots būt tikpat aktīviem un iesaistīties pilsētā organizētos sporta pasākumos, lai pārstāvētu AS “Ventbunkers”. Nākamais jau padomā – Latvijas nūjošanas 3. festivāls Ventspilī, kura starts tiks dots š.g. 18.augustā plkst.12.00.

Atpakaļ uz arhīvu