Atpakaļ uz arhīvu

Starptautiskās motokrosa sacensības “”VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2014”, 19.jūlijā, Ventspilī.

2014 - 07 - 15

Šīs nedēļas nogalē, 2014. gada 19.jūlijā, Ventspilī, Piedzīvojumu parkā jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas Ventspilī norisināsies tradicionālās starptautiskās motokrosa sacensības ““VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2014”.

Ventspilī šajā sestdienā „toni” noteiks motocikli, jo tos būs iespējams dzirdēt un redzēt visdažādākajos veidos un izpildījumos pasākuma „Kurland Bike meet” ietvaros. Supermotokross būs sportiskākā un azartiskākā svētku daļa.

Sacensību organizatori Ventspils motoklubs „RODEO” sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru AS „Ventbunkers” cenšas padarīt šīs sacensības arvien aizraujošākas un daudzpusīgākas kā skatītājiem, tā arī sportistiem. Sacensības tiks atklātas ar sportistu prezentāciju plkst. 16.00 kalna nogāzē. Jau ceturto reizi supermotokrosa sacensības notiks Ventspils Piedzīvojumu parkā, kur šim pasākumam par godu tiks uzbūvēta speciāli izveidota supermotokrosa trase, tā būs interesanta ar to, ka tiek būvēta katru gadu no jauna un ir unikāla ar savu sarežģīto rokrakstu, neatkārtojamību un pārskatāmību.

Šogad mototrase sasniegs kalna virsotni un motocikli ar lēcienu trauksies lejā, pa ceļam šķērsojot tramplīnus un virāžas. Kalna pakājē no Zviedrijas tiks atvesta un uzstādīta „FMX Freestyle Show” rampa jeb tramplīns, uz kuras savu meistarību ekstrēmajos „freestyle” lēcienos ar galvu reibinošo triku „BackFlip Combo” demonstrēs pasaules arēnu un Holivudas grāvējfilmas „The Expendables” (Neiznīcināmie) skatītāju atzinību ieguvušais Skandināvijas sportists – kaskadieris Fredriks Bergrens (Fredrik Berggren). Viņam asistēs vairākkārtējs starptautiski šovu dalībnieks Tobiass Gulbloms (Tobias Gulblom), kurš savu pieredzi un triku arsenālu papildinājis Anglijā. Šogad sportisti savā kolekcijā ir iekļāvuši sarežģītākus trikus un elementus, kā arī, strādājot pārī, ir gatavi parādīt Ventspils publikai kaut ko vēl neredzētu, atraujoties no 25 metru tālās rampas un veicot vairāk nekā 30 metrus tālu lidojumu gaisā.

Supermotokrosa sacensību formāts būs īss, dinamisks un tāpēc arī neprognozējams. Trasē sportistiem būs jāpārvar slīpajā kalna reljefā uzbūvēti augsti tramplīni un virāžas, tie būs ātri un kontaktu cīņām bagāti braucieni, kas norisināsies prestižākajās un visprofesionālākajās MX1 un MX2 klasēs, kurās motokrosistiem pusfināla braucienos būs jāizcīna tiesības startēt superfināla braucienos, kur par „”Ventbunkers” Lielo balvu” cīnīsies katras klases ātrākie 20 sportisti. Savu meistarību skatītājiem demonstrēs spēcīgākie Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Krievijas, Beļģijas un Latvijas motokrosisti. Jāpiebilst, ka sacensību dalībnieku sastāvā būs sportisti ar pieredzi un rūdījumu 2014. gada Pasaules čempionātā motokrosā: Roberts Justs, Matiass Plessers, Dāvis Ivanovs, Dāvis Līvs, Ivo Šteinbergs, pieredzējušais Lauris Freibergs, Lietuvas izlases sportisti Neriuss Rukstela un Arunas Gelazninkas, igauņu zvaigznes – Juss Lansoo, Lauri Lehtla, Andre Park, Heido Havam, Juri Triisa, Zviedrijas čempions MX1 klasē Tom Soderstrom un jaunais, agresīvais MX2 klases superkrosa braucējs Eddie Hjortmarker, kā arī šī brīža stiprākie Latvijas sportisti!

Vakara programmu vadīs un notiekošās cīņas trasē komentēs Ēriks Fogels, par muzikālo fonu uz lielās skatuves rūpēsies un disko ritmus nodrošinās DJ Japānis. Arī šajā reizē organizatori ir iecerējuši un parūpējušies par to, lai “”VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2014” Piedzīvojumu parkā būtu īsti sporta un kultūras svētki visai ģimenei, jo pasākuma programma ir veidota tā, lai moto sacensības papildina muzikālas pauzes, konkursi ar vērtīgām balvām, kā arī Freestyle Motoshow.

Uz tikšanos sestdien, 19. jūlijā starptautiskās motokrosa sacensībās “”VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2014”!

Atpakaļ uz arhīvu