Atpakaļ uz arhīvu

Starptautiskas motokrosa sacensības „VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2013”

2013 - 08 - 08

Šīs nedēļas nogalē, 2013. gada 10. augustā, Ventspilī, Piedzīvojumu parkā jau sešpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies tradicionālās starptautiskās motokrosa sacensības „VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2013”.

 

Sacensību organizatori Ventspils motoklubs „RODEO” sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru AS „VENTBUNKERS” cenšas padarīt šīs sacensības aizvien daudzpusīgākas un aizraujošākas, lai sniegtu patiesu baudījumu skatītājiem un cīņas gandarījumu sportistiem. Ar braucēju un komandu prezentāciju pulksten 18.00 sacensības slēpošanas kalna „Lemberga hūte” nogāzē tiks atklātas!

 

Nu jau trešo reizi pēc kārtas sacensības notiks līdz šim vēl motoru sportiem maz apgūtajā Ventspils Piedzīvojumu parkā. Speciāli šim pasākumam tiks sagatavota īpaša supermotokrosa trase, kas tiek izbūvēta katru gadu no jauna un līdz ar to ir unikāla ar savu sarežģīto „rokrakstu”, neatkārtojamību un pārskatāmību. Kalna pakājē tiks uzstādīta „FMX Freestyle Show” rampa jeb tramplīns, kurā savu meistarību ekstrēmajos „Freestyle” lēcienos ar galvu reibinošo triku – „BackFlip Combo” demonstrēs pasaules arēnu skatītāju atzinību ieguvušais Skandināvijas elites sportists Fredrik Berggren, kā arī vienīgais Baltijas Freestyle „pionieris” Alex jeb Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš savu pieredzi un triku arsenālu papildinājis, trenējoties Spānijā. Šogad Alex savā kolekcijā iekļāvis vairākus jaunus trikus un to elementus. Protams, neizpaliks arī galvu reibinošais un ekstrēmais Salto jeb „Back Flip”, kas tiek izpildīts, atraujoties no 25-metrīgas rampas, veicot vairāk nekā 30 metru garu lidojumu gaisā.

 

Supermotokross–tas ir motokrosa paveids, kurā sportistiem nelielā trasē jāpārvar mākslīgi izbūvēti tramplīni, bedres un virāžas. Braucieni ir īsi, ātri un dinamiski.

 

Kā iepriekš, arī šoreiz sacensības norisināsies prestižākajās un profesionālākajās MX1 un MX2 klasēs.

 

Ventspils Piedzīvojumu parka teritorija ar slēpošanas kalna nogāzi veido ļoti labi pārskatāmu jaunizveidoto mototrasi, kurā motokrosistiem pusfināla braucienos būs jāizcīna tiesības startēt superfināla braucienos. Finālā par “VENTBUNKERS” Lielo balvu cīnīsies katras klases 20 ātrākie sportisti. Savu meistarību skatītājiem demonstrēs spēcīgākie Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Latvijas motokrosisti. Jāpiebilst, ka sacensību dalībnieku vidū būs 2013. gada Pasaules motokrosa čempionāta sportisti, kuri – tas lai paliek noslēpums, sportiskai intrigai.

 

Ar sacensību programmu iepazīstinās un trasē notiekošo komentēs Ēriks Fogels un Freestyle šova speciālists Džovanni. Dalībnieku sportiskā gara uzturēšanai ar dinamisku rokmūziku un par prieku pasākuma apmeklētājiem uz lielās skatuves muzicēs rokgrupa „Tomass Kleins un Liepājas leģionāri”. Noslēgumā skatītajiem un dalībniekiem sarūpēta after party disko ritmos ar DJ Japāni.

 

Uz tikšanos sestdien, 10. augustā motokrosa sacensībās

„VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2013”.

Atpakaļ uz arhīvu