Atpakaļ uz arhīvu

Starptautiskais SUPERMOTOKROSS – „VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2012”

2012 - 07 - 19

Jūlija pēdējā sestdiena Kurzemē būs zīmīga ar to, ka 15 gadu jubileju atzīmēs tradicionālās, starptautiskās motokrosa sacensības „Ventbunkers Lielā Balva 2012, kas norisināsies Ventspilī 28.jūlijā Piedzīvojumu Parkā. Ar katru gadu sacensību organizatori Ventspils motoklubs „RODEO” sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru AS „ VENTBUNKERS” cenšas padarīt šīs sacensības daudzpusīgākas, aizraujošākas kā skatītājiem, tā arī sportistiem.

Sacensības tiks atklātas ar dalībnieku parādi Ventspils pilsētas ielās plkst. 18.00 un par godu Jubilejas reizei pēc apbalvošanas ceremonijas plkst. 23.00 tiks izšauts svētku salūts, noslēdzot sacensību oficiālo daļu.

Jau otro reizi pēc kārtas sacensības notiks jaunā vietā, līdz šim vēl motoru sportiem neapgūtā – Ventspils Piedzīvojumu Parkā, kurā šim pasākumam par godu tiks uzbūvēta speciāli izveidota Super motokrosa trase un uzstādīta „FMX Freestyle Show” rampa, kurās savu meistarību ekstrēmajos „ Freestyle” lēcienos ar galvu reibinošo triku – „Back Flip  Combo”  demonstrēs Pasaules lielāko arēnu skatītāju atzinību ieguvušais Beļģijas Elites sportists – William Van den Putte, kā arī Latvijas Freestyle „pionieris” Alex jeb Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš savu pieredzi un triku arsenālu papildinājis dzīvojot un trenējoties Spānijā. Šogad Alex savā arsenālā iekļāvis arī galvu reibinošo un ekstrēmo triku – „Back Flip” atraujoties no 25 metru tālās rampas.

Supermotokross – tas ir motokrosa paveids, kurā sportistiem īsā trasē jāpārvar mākslīgi uzbūvēti tramplīni un bedres, tie ir ātri, dinamiski, bet īsi braucieni, kas arī šoreiz norisināsies prestižākajās un profesionālākajās MX1 un MX2 klasēs. Ventspils Piedzīvojuma  Parka teritorija ar slēpošanas  kalna nogāzi un  lieliski sakārtoto infrastruktūru  veido unikālu un  ļoti labi pārskatāmu  mototrasi, kurā motokrosistiem pusfināla braucienos būs jāizcīna tiesības startēt  Super fināla braucienos, kur par „VENTBUNKERS  Lielo Balvu 2012” cīnīsies katras klases 20 ātrākie sportisti. Savu meistarību skatītājiem demonstrēs ātrākie un spēcīgākie Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Latvijas motokrosisti. Jāpiebilst, ka sacensību dalībnieku starpā būs sportisti ar pieredzi un rūdījumu 2012. gada Pasaules čempionātā motokrosā, kuri – tas lai paliek noslēpums, sportiskai intrigai.

Vakara programmu un par trasē notiekošajām cīņām komentēs Eriks Fogels un Freestyle šova speciālists – Džovanni, par muzikālo fonu uz Lielās skatuves rūpēsies rokgrupa KAŽA jeb Kārlis Būmeistars un draugi, After party disko ritmos nodrošinās DJ – GV. Piedzīvojuma Parka atrakcijas, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas varēs baudīt lielajā alus teltī visa vakara un nakts garumā. Arī šajā – Jubilejas reizē organizatori ir iecerējuši, ka „Ventbunkers Lielā Balva 2012„ Piedzīvojuma Parkā būs īsti sporta un kultūras svētki visai ģimenei, par ko liecināja lielā skatītāju un sporta līdzjutēju interese iepriekšējā gadā!

Atpakaļ uz arhīvu