Atpakaļ uz arhīvu

„Rally Liepāja-Ventspils” sportistiem paredzēts balvu fonds – 10 000 eiro

2013 - 01 - 11

Lielākā naudas balva 3 000 eiro apmērā tiks pieškirta ātrākajai pilnpiedziņas ekipāžai, kas FIA Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) ieskaitē ieņems pirmo vietu. Savukārt ātrākā FIA Eiropas Rallija čempionāta ekipāža ar 2WD automašīnu saņems 2 000 eiro lielu naudas balvu. Atsevišķas naudas balvas paredzētas arī Latvijas Rallija čempionāta dalībniekiem – ātrākā pilnpiedziņas un ātrākā 2WD ekipāža katra saņems eiro 2 000 lielu naudas balvas. Pie īpaša apbalvojuma tiks arī ekipāža, kura, iespējams, par uzvaru „Rally Liepāja-Ventspils” nemaz necīnīsies, tomēr ar savu braukšanas stilu spēs izpelnīties nedalītas līdzjutēju simpātijas – 1000 eiro balvu saņems tā ekipāža, kura „Rally Liepāja-Ventspils” pēdējā pilsētas ātrumposma „Ventspils Kalns” tramplīnā izpelnīsies skaļākas skatītāju ovācijas.

„AS „Ventbunkers” ar lielu atzinību vērtē, ka pirmo reizi Latvijā notiks šāds augstas klases rallijs, kas sniegs izdevību Latvijas vadošajiem un uzņēmīgajiem autobraucējiem plecu pie pleca spēkoties ar Eiropas ātrākajie sportistiem, tādējādi pilnveidoties un neapstāties izaugsmē. Savukārt līdzjutējiem „Rally Liepāja-Ventspils” ļaus just līdzi gan saviem iecienītākajiem braucējiem, gan iepazīt jaunus, piedzīvojot interesantus un spraigus momentus vērojot sacensības. Turklāt, ar rallija norisi, Latvijas vārds izskanēs daudzviet Eiropā un tā pievienosies ierastajām rallija norises lielvalstīm kā Monako, Somija, Francija. Tā ir lieliska iespēja parādīt neizmantotās Latvijas iespējas un uzņēmīgu organizatoru nesavtīgo ieguldījumu FIA Eiropas Rallija čempionāta posma Latvijā veiksmīgā norisē, lai visiem sarīkotu neaizmirstamus brīžus,”  stāsta rallija sponsora AS „Ventbunkers” pārstāvis.

„Šis ir patīkams stimuls visiem braucējiem – gan tiem, kas jau ir pieteikušies, gan tiem, kas vēl nav pieņēmuši lēmumu par dalību „Rally Liepāja-Ventspils”. Kamēr pirmajiem tas liks vēlreiz pārdomāt savu gatavošanās plānu un,varbūt, sacensībām gatavoties vēl nopietnāk, tikmēr citiem tas varētu būt labs pamudinājums pieteikties. Šādas naudas balvas ir lielisks atbalsts gan ārvalstu, gan vietējiem sportistiem,” A/S „Ventbunkers” sarūpēto balvu fondu vērtē „Rally Liepāja-Ventspils” rīkotājs Raimonds Strokšs.

Atgādināsim, ka FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms „Rally Liepāja-Ventspils” norisināsies no 1. līdz 3. februārim. Sniegotajos Kurzemes ceļos, gan viesu, gan pašmāju autosportistiem trīs rallija dienu laikā būs jāveic 15 ātrumposmi 240 kilometru garumā.

AS „Ventbunkers” ir viens no vadošiem naftas produktu pārkraušanas termināliem Ventspils ostā, ar kopējo pārkraušanas jaudu 7 milj. tonnu gadā. AS „Ventbunkers” ir ne tikai sarūpēji naudas balvas, bet ir arī viens no „Rally Liepāja-Ventspils” sponsoriem.

Atpakaļ uz arhīvu