Atpakaļ uz arhīvu

Pirmajos piecos mēnēšos AS “Ventbunkers” pārkrauj uz pusi vairāk nekā pērn

2013 - 06 - 11

Šī gada pirmajos piecos mēnešos AS “Ventbunkers” pārkrāvusi 1,8 miljoni tonnu naftas produktu, kas ir par 49 % vairāk nekā pērn. Īpaši labus rādītājus AS „Ventbunkers” sasniegusi gaišo naftas produktu pārkraušanas jomā, kāpinot tos par 84 %, salīdzinot ar 2012.gada analogo periodu.  

Maijā AS „Ventbunkers”pārkrāvusi 320 tūkstošus tonnu naftas produktu, par 39 % pārsniedzot iepriekšējā gada maija mēneša rādītājus. Šoreiz gaišo naftas produktu īpatsvars bijis lielāks, veidojot 2/3 no kopējā pārkraušanas apjoma.

AS „Ventbunkers” pārvaldību nodrošina valde, kuras sastāvā darbojas Eva Ciniņa, Sergejs Iļjašenko, Edgars Čeporjus, Sergejs Ševcovs un Jānis Hāze.

AS „Ventbunkers” vēl iespējams kāpināt pārkraušanas apjomu, tā kā termināla kapacitāte pieļauj arī turpmāku apjomu palielināšanu.

Akciju sabiedrība “Ventbunkers” dibināta 1994. gadā un savu darbību veic Ventspils brīvostas teritorijā. Galvenokārt tiek nodrošināta naftas produktu pieņemšana no dzelzceļa vagoncisternām. AS “Ventbunkers” kopējā pārkraušanas jauda var sasniegt 7 milj. tonnu gadā.

Atpakaļ uz arhīvu