Atpakaļ uz arhīvu

ĒNA SEKO VENTBUNKERS DARBĪBAI

2013 - 03 - 21

Vakar Ventspilī tika rīkota ēnu diena ekonomikā un pārvaldē. Viena ēna no Ventspils 1. ģimnāzijas sekoja AS Ventbunkers Ekonomikas un budžeta daļas ikdienai.

 

Ēna ieradās AS Ventbunkers 20. marta rītā un visu dienu pavadīja Ekonomikas un budžeta daļā. Dienas laikā ēna tika iepazīstināta ar ekonomistu ikdienas darbu, pienākumiem, kā arī saņēma atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Sekojot ekonomistu ikdienai, tika salīdzinātas iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskajām, kuras dažādos uzņēmumos var atšķirties uzņēmējdarbības specifikas dēļ.

 

AS Ventbunkers valdes priekšsēdētāja E.Ciniņa norāda, ka šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi nepieciešami, lai paplašinātu vidusskolēnu zināšanas un prasmes. Turklāt pēdējo klašu skolēniem, iespējams, ļauj pieņemt pareizo lēmumu, veicot izvēli par piemērotas studiju programmas izvēli tuvākajā nākotnē.

 

Uzņēmumā pašreiz strādā 316 darbinieku, no kuriem aptuveni 40% ir speciālisti ar augstāko un vidējo – speciālo izglītību. Darbinieki, kuru pienākumos ietilpst tehnoloģisko procesu apkalpošana, regulāri veic obligāto periodisko atestāciju.

 

AS Ventbunkers dibināta 1994. gadā un savu darbību veic Ventspils brīvostas teritorijā. Galvenokārt tiek nodrošināta naftas produktu pieņemšana no dzelzceļa vagoncisternām. AS “Ventbunkers” kopējā pārkraušanas jauda var sasniegt 7 milj. tonnu gadā.

Atpakaļ uz arhīvu