Atpakaļ uz arhīvu

AS „Ventbunkers” soļo pa Ventspils ielām

2012 - 08 - 06

AS „Ventbunkers” pagājušo sestdien sveicot Ventspils pilsētu 722 gadu jubilejā, piedalījās Ventspils pilsētas svētku gājienā. Šoreiz gājienā piedalījās 139 dažādu organizāciju un uzņēmumu pārstāvji, kuru vidū bija arī AS „Ventbunkers” kolektīvs.

 Diemžēl iepriekšējos gados AS „Ventbunkers” nebija pagodinājis pilsētas svētku gājienu ar savu klātbūtni. Jāpiezīmē, ka kopš 2012.gada sākuma AS „Ventbunkers” kolektīvs aktīvi iesaistās pilsētā organizētos svētku un sporta pasākumos. AS „Ventbunkers” valdes priekšsēdētājs Dzintars Kašs norāda, ka darbinieki kļuvuši atvērtāki, turklāt ievērojami uzlabojusies savstarpējā sapratne, kas sekmē ātrāku darba rezultātu sasniegšanu, ieguvēji ir visi.

Lai gan AS „Ventbunkers” svētku gājienā piedalījās pirmo reizi, tiek kalti plāni dalībai nākamajā gājienā, lai daudz krāšņāk pārstāvētu Sabiedrību un būtu interesanti gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Turklāt, lai Ventspils pilsētas svētki izdotos vēl krāšņāki, AS „Ventbunkers” sniedza atbalstu starptautiskā frizieru – modelētāju un vizāžistu festivāla „Jūras orhideja” īstenošanā, lai ar krāšņiem modeļiem iepriecinātu Ventspils pilsētas iedzīvotājus un viesus.

Atpakaļ uz arhīvu