Atpakaļ uz arhīvu

AS „Ventbunkers” pirmajā pusgadā par 34% palielinājis pārkraušanas apjomus

2012 - 07 - 03

Latvijas tranzītbiznesa uzņēmums AS „Ventbunkers” ir apkopojis pārkraušanas rezultātus par 2012.gada pirmajiem sešiem mēnešiem. Apkopotā informācija liecina, ka pirmajā pusgadā uzņēmums pārkrāvis 1 525 934 tonnas kravu, kas ir par 34% vairāk kā atbilstošā periodā gadu iepriekš. Mazuta pārkraušanas apjomi pieauguši pat par 86%, norāda „Ventbunkers” padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis.

Jau iepriekš ziņots – kopš pagājušā gada beigās kontroli pār uzņēmumu atguva AS „Ventbunkers” īpašnieku ieceltā vadības komanda, strauji pieaudzis uzņēmuma apgrozījums, peļņa, kā arī nodokļos nomaksāto līdzekļu apjoms.

Uzņēmums ir noslēdzis jaunu dīzeļdegvielas pārkraušanas līgumu, kas dod cerības uz apjoma pieaugumu nākotnē, turklāt nodrošina uzņēmumam garantētu ienākumu pieaugumu par 25%.  

 Rezultātu pieaugums ir sasniegts arī citos AS „Ventbunkers” darbības veidos, turklāt apstiprināta uzņēmuma investīciju programma 2012.gadam.
Šogad uzņēmuma darbībā un konkurētspējas palielināšanā paredzēts ieguldīt 2 miljonus latu, kas ir ievērojami vairāk kā iepriekšējos gados. Intensīvi tiek strādāts pie mazuta noliešanas tehnoloģijas uzlabošanas, lai ziemas mēnešos samazinātu izmaksas un palielinātu pārkraušanas apjomu. Tāpat AS „Ventbunkers” uzsācis tirgus izpētes darbu un tehnoloģiju auditu, lai atjaunotu kuģu bunkurēšanu Ventspils ostā.

Atpakaļ uz arhīvu