Atpakaļ uz arhīvu

AS “Ventbunkers” pārkraušanas apjomi 2015. gada 1. ceturksnī

2015 - 04 - 16

2015. gada pirmajos 3 mēnešos AS “Ventbunkers” terminālī pārkrauti 578 tūkstoši tonnu naftas produktu. Viss 1. ceturksnī pārkrautais naftas produktu apjoms bija tumšie naftas produkti (mazuts un vakuuma dīzeļdegviela).

 

Lai arī tumšo naftas produktu pārkraušanas apjoms kopumā 1. ceturksnī bija par 9% mazāks nekā atbilstošā periodā pirms gada, kopumā pārkrautais apjoms sasniedzis labus rādītājus, īpaši februārī un martā, kad katrā no mēnešiem tika pārkrautas virs 213 tūkstošiem tonnas. Jāņem vērā, ka visu pirmo ceturksni norisinājās intensīvi dzelzceļa vagonu cisternu izliešanas estakādes kapitālā remonta darbi, kuru laikā naftas produktu pieņemšana terminālī bija apgrūtināta, tomēr būtiski tas atsaucās tikai uz janvāra pārkraušanas apjomu.

 

Gaišie naftas produkti 2015. gada 1. ceturksnī uz tankkuģiem netika pārkrauti, tomēr termināļa gaišo naftas produktu pārkraušanas un uzglabāšanas jaudas tika noslogotas pietiekoši, jo klienta interesēs termināļa rezervuāros visu janvāra mēnesi tikai uzglabāts liels produkta apjoms – virs 130 tūkstošiem tonnu.

 

AS “Ventbunkers” vadība intensīvi strādā, lai šī brīža visnotaļ sarežģītajā ekonomiskajā un ģeopolitiskajā situācijā saglabātu AS “Ventbunkers” termināļa ekonomiskās un tehnoloģiskās priekšrocības un saglabātu pārkraušanas apjomus vismaz esošajā līmenī. Šī gada marta mēnesī tika panāktas vairākas būtiskas vienošanās ar galvenajiem uzņēmuma klientiem, kas ļaus noslogot termināļa jaudas gan gaišo, gan tumšo naftas produktu pārkraušanā arī turpmāk. 

 

Atpakaļ uz arhīvu