Atpakaļ uz arhīvu

AS “Ventbunkers” pārkraušanas apjomi 2014. gada oktobrī un septembrī

2014 - 11 - 11

2014. gada pirmajos 10 mēnešos AS “Ventbunkers” terminālī pārkrauts 1 837 671 tonnu naftas produktu.

 

Labus rādītājus AS “Ventbunkers” sasniegusi 2014. gada pirmajos 10 mēnešos tumšo naftas produktu pārkraušanā, kāpinot pārkraušanas apjomu par 23% salīdzinājumā ar 2013. gada analogā periodā pārkrauto. Kopā 2014. gada 10 mēnešos pārkrautas 1 659 513 tonnas tumšo naftas produktu (mazuta un vakuuma dīzeļdegvielas). 

 

Ļoti labi rādītāji tumšo naftas produktu pārkraušanas apjomā bija sasniegti arī tieši septembra un oktobra mēnešos. Septembrī tika pārkrautas 100 151 tonnas, kas ir par 80% vairāk nekā pirms gada septembrī un par 7% vairāk nekā augustā. Savukārt oktobrī tika pārkrautas 173 496 tonnas tumšo naftas produktu, kas bija aptuveni 6 reizes vairāk nekā pirms gada oktobrī un par 73% vairāk nekā pirms mēneša.

 

2014. gada laikā AS “Ventbunkers” vadība ir intensīvi strādājusi pie termināļa gaišo naftas produktu pārkraušanas tehnoloģiju uzlabošanas un klientu piesaistīšanas gaišo naftas produktu pārkraušanā. Šī gada sākumā noslēgts sadarbības līgums ar jaunu gaišo naftas produktu klientu. Kā arī kopš gada sākuma tiek uzlabots klientiem pieejamo pakalpojumu klāsts – tiek veikti tehnoloģiski uzlabojumi terminālī, lai būtu iespējams nodrošināt vienlaicīgi vairāku veidu gaišo naftas produktu vienlaicīgu uzglabāšanu un pārkraušanu, tajā skaitā biodīzeļdegvielas uzglabāšanu un pārkraušanu. Tāpat ir iegūtas valsts atbildīgo iestāžu atļaujas, lai klienta interesēs varētu veikt dažādu gaišo naftas produktu veidu sajaukšanu pārkraušanas procesā, iegūstot degvielu ar nepieciešamajiem kvalitātes rādītājiem.

 

Rezultātā, faktiski šī gada 10 mēnešos AS “Ventbunkers” terminālī ir pārkrautas 178 158 tonnas gaišo naftas produktu, tajā skaitā biodīzeļdegviela. Gaišie naftas produkti terminālī šī gada 10 mēnešos ir piegādāti tikai pa jūru ar tankkuģiem.   

 

AS „Ventbunkers” vadība intensīvi strādā, lai šī brīža visnotaļ sarežģītajā ekonomiskajā un ģeopolitiskajā situācijā saglabātu AS „Ventbunkers” termināļa ekonomiskās un tehnoloģiskās priekšrocības un saglabātu pārkraušanas apjomus vismaz esošajā līmenī arī nākamajā gadā.

 

AS “Ventbunkers” neauditētā peļņa šī gada 9 mēnešos ir 13,9 milj. EUR. 

Atpakaļ uz arhīvu