Atpakaļ uz arhīvu

AS “Ventbunkers” lielākais nodokļu maksātājs Ventspilī otro gadu pēc kārtas

2015 - 05 - 15

Ventspils pilsētas pašvaldība šā gada 13. maijā Livonijas ordeņa pilī godināja lielākos nodokļu maksātājus.

 

Otro gadu pēc kārtas AS “Ventbunkers” saņēma balvu kā lielākais nodokļu maksātājs un nozares “Transports un uzglabāšana” nodokļu maksātāju līderis Ventspils pilsētas pašvaldības budžetā, jo pilsētas budžetu esam papildinājuši par vairāk kā 1 miljonu euro.

 

AS “Ventbunkers” vienmēr ir uzskatījis par savu pienākumu savlaicīgi un korekti maksāt nodokļus gan valsts, gan pašvaldības budžetam. Lai gan vairākkārt esam saņēmuši kritiku gan par pārkrauto kravu apjomu, gan uzņēmuma vadību, tas, ka AS “Ventbunkers” pēdējos divos gados kļuvis par lielāko nodokļu maksātāju, liecina par produktīvu un sekmīgu uzņēmuma darbību.

 

AS “Ventbunkers” vadība nopietni strādā pie tā, lai nodrošinātu pēc iespējas augošākus saimnieciskās darbības apjomus un noturētu uzņēmumā stabilu nodarbināto skaitu (uzņēmumā strādā vairāk kā 300 darbinieku), kā arī nodrošinātu pienācīgu atalgojuma līmeni.

 

Šī brīža sarežģītajā ģeopolitiskajā situācijā AS “Ventbunkers” ir veiksmīgi izdevies izveidot stabilu klientu loku. Uzņēmuma peļņa 2013. gadā bija 19 miljoni un 2014. gadā 17 miljoni EUR, kas ir viens no lielākajiem peļņas apjomiem AS “Ventbunkers” divdesmit gadu pastāvēšanas laikā.

 

AS “Ventbunkers” cer, ka, uzlabojoties biznesa videi Ventspilī, uzņēmēju pienesums pašvaldības budžetam ar katru gadu palielināsies gan no esošajiem uzņēmumiem, gan arī jauniem uzņēmumiem ar stabilu, ienesīgu biznesu.

 

Protams, AS “Ventbunkers” vadība arī turpmāk nopietni strādās, lai uzlabotu uzņēmuma saimnieciskās darbības rādītājus, noturētu nodarbinātības līmeni un attiecīgi saglabātu arī samaksāto nodokļu apjomu.

 

Saņemot balvu, AS “Ventbunkers” vēlas uzsvērt, ka svarīgs ir reāls Ventspils pilsētas pašvaldības novērtējums un rīcība, kā, piemēram, situācijās, kad tiek risināti jautājumi par vides sakārtošanu vai uzņēmuma tālāku attīstību. Tādos gadījumos ceram sagaidīt nevis AS “Ventbunkers” nomelnošanu vai faktu sagrozīšanu, kā tas noticis līdz šim, bet gan pašvaldības sapratni un atbalstu, ņemot vērā AS “Ventbunkers” ievērojamo ieguldījumu pilsētas budžetā un iedzīvotāju nodarbinātībā.

 

Tāpat uzņēmums izsaka cerību, ka arī Ventspils iedzīvotāji un tās apmeklētāji novērtēs AS “Ventbunkers” ieguldījumu pilsētvidē.

Atpakaļ uz arhīvu