Atpakaļ uz arhīvu

AS „Ventbunkers” kāpina pārkraušanas apjomus par 31%

2012 - 09 - 06

AS „Ventbunkers” šī gada pirmajos astoņos mēnešos ir kāpinājis pārkraušanas apjomus par 31%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Kā norāda uzņēmuma AS „Ventbunkers” padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis, arī turpmāk tiks panākts apjomu palielinājums, par ko liecina plānoto darbu apmērs septembrī un gada atlikušajos 4 mēnešos.

Kopumā šī gada 8 mēnešos naftas produktu pārkraušanas terminālī pārkrauts gandrīz 2 milj. tonnu naftas produktu. Gaišo naftas produktu pārkraukšanas apjomi, salīdzinot ar analogo periodu iepriekšējā gadā, saglabājušies stabili, bet jaunākie dati par tumšo naftas produktu pārkraušanas apjomu, liecina, ka tie ir uzlabojušies par 66%. O.Berķis pārliecinošos uzņēmuma darbības rezultātus skaidro ar gada sākumā notikušajām izmaiņām uzņēmuma padomes un valdes sastāvā, kad vadības grožus pārņēma likumīgā un īpašnieku ieceltā vadības komanda, kura panākusi ievērojamu apjomu kāpumu.

Šogad uzņēmums īsteno vērienīgu investīciju programmu, kuras rezultātā ir palielināts kopējais rezervuāru tilpums, kā arī tiks modernizēta viena no sūkņu stacijām. Apstiprinātās AS “Ventbunkers” investīciju programmas ietvaros šogad aktīvi strādāts pie rezervuāru parka Nr. 7 rekonstrukcijas pabeigšanas. Šī projekta pirmā posma realizācijas laikā tika demontēti četri vecie mazuta rezervuāri ar kopējo tilpumu 20 000 m3 un to vietā izbūvēti trīs jauni ar kopējo tilpumu 60 000 m3.

Rekonstrukcijas otrais posms tika uzsākts 2012.gada sākumā, un tajā paredzēts modernizēt rezervuāru parka Nr. 7 apkalpojošo sūkņu staciju. 2012. gada augustā praktiski tika pabeigti rekonstrukcijas otrā posma būvdarbi un pašreiz tiek veiktas jauno iekārtu pieslēgšanas – iestatīšanas procedūras un teritorijas labiekārtošana. Realizējot šo projektu, AS “Ventbunkers” teritorijā būs izveidota vēl viena moderna, ar mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkota mazuta sūkņu stacija, kas palielinās kravu operāciju drošumu un saistību izpildi pret klientiem. Rezervuāru parka Nr. 7 rekonstrukcijas projekta kopējās izmaksas plānotas 9,7 milj. LVL apmērā, savukārt otrā etapa realizācijā ieguldīts jau vairāk nekā 800 000 LVL.

 

Atpakaļ uz arhīvu