Atpakaļ uz arhīvu

AS „Ventbunkers” jūlijā trīskāršo pārkraušanas apjomus

2012 - 08 - 07

AS ”Ventbunkers” jūlija mēnesī pārkrāvis trīs reizes vairāk naftas produktu nekā pērn šajā pašā mēnesī. AS „Ventbunkers” padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis norāda, ka šī gada jūlijā termināls strādājis ierastā režīmā un tā pārkraušanas apjomus kāpināt vēl ir iespējams, turklāt uzsvēra, ka tiek strādāts pie tā, lai šī iecere īstenotos tuvākajā nākotnē.

Šī gada pirmajos septiņos mēnešos AS „Ventbunkers” gandrīz uz pusi palielinājis pārkrauto naftas produktu apjomu, salīdzinot ar iepriekšējā gada analogo periodu. Šogad jau pārkrauts gandrīz 1,8 milj. tonnunaftas produktu, kas salīdzinot ar 2011.gada to pašu periodu ir par 45 % vairāk. Mazuta pārkraušanas apjomi šogad ir palielinājušies pat divas reizes. Kā uzsver O.Berķis, sasniegtie rezultāti ļaus palielināt gan uzņēmuma peļņas rādītājus, gan arī nomaksāt vairāk valstij nodokļu veidā.

Jāpiezīmē, ka pārkraušanas apjoma kāpums AS „Ventbunkers” vērojams jau kopš 2012.gada sākuma, kad kontroli pār uzņēmumu atguva tā īpašnieku ieceltā menedžmenta komanda. Pirms tam, reiderisma rezultātā, 2010. un 2011.gadā AS „Ventbunkers” nelikumīgi kontrolēja Šveices advokāta Rudolfa Meroni grupējums un notikušā sakarā ierosināti vairāki kriminālprocesi.

Atpakaļ uz arhīvu